15.10.23-15.11.23 - «Fortuna Bellydance»-Всеукраїнський онлайн - фестиваль.Орган

Больше
7 мес. 1 день назад #6721 от profi
profi создал эту тему: 15.10.23-15.11.23 - «Fortuna Bellydance»-Всеукраїнський онлайн - фестиваль.Орган
15.10.23-15.11.23 - «Fortuna Bellydance»-Всеукраїнський онлайн - фестиваль.Організатор-Аліна Рудакова,Влад Рудаков

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
6 мес. 1 нед. назад #6738 от Ольга Рудакова
Ольга Рудакова ответил в теме 15.10.23-15.11.23 - «Fortuna Bellydance»-Всеукраїнський онлайн - фестиваль.Орган
Українська Асоціація Виконавців Східного танцю
Донецьке Обласне Відділення ВГО УАВСТ
запрошують ВАС на Рейтинговий Online фестиваль
«Fortuna-Bellydance» ,а також на Online
Відкритий Кубок Чемпіонів Донецької області, відбірковий на Кубок Володарів Кубків ,
що пройде на Чемпіонаті України ВГО УАВСТ 2023 (online та оfline)
,на конкурс краси «Miss Fortuna» !!!
Положення про проведення.
Дата: 15.10.23-15.11.2023
Прийом заявок до 25-го жовтня 2023 року до 24.00 включно за адресою - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Для участі у змаганнях необхідно надіслати заявку в стандартній формі (зразок заявки-на сайті УАВСТ), а також разом с заявкою надіслати відеозапис виступу(пів) Відеофайли виступів надсилайте через файлообмінник FEX.NET також на Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (При цьому відеофайл повинен бути підписаним як у самій заявці, повинен бути у форматі АVI, не більш, чим 50 мб (чім менш – тим краще))
У складі судівства Зірки Беллідансу, ліцензовані судді УАВСТ та IAED
Цілі та завдання фестивалю: Визначення кращих виконавців східного танцю. Стимулювання міжкультурного спілкування за допомогою популяризації та розвитку східних танців, як концентрованого прояву естетичних і духовних цінностей Сходу і Заходу. Ознайомлення громадськості з красою східного танцю і тенденціями його розвитку в Україні. Розвиток аматорського хореографічного мистецтва серед дітей, молоді та дорослих. Затвердження існуючих танцювальних колективів східних танців і залучення нових учасників. Виявлення творчо обдарованих особистостей. Обмін досвідом серед керівників громадських танцювальних організацій, керівників і тренерів шкіл східних танців.
Нагородження: Всі учасники категорії «дебют» та « перші кроки» нагороджуються дипломами та медалями; Фіналісти iнших категорій нагороджуються дипломами, призери - дипломами та медалями; «Початківці», «відкрита ліга», «вища ліга», «любителі» і «професіонали» - призери - дипломами, медалями, подарунками та сертифікатами від партнерів.
Коронами нагороджуються фіналістки,призерки та переможниці конкурсу Королева Імпровізації та учасниці конкурсу краси «Miss Fortuna»
Номінації конкурсних програм фестивалю:
• соло • Дуети, Дуети "Дочки-матері", Дуети «PRO-AM» • тріо, тріо «PRO-AM» • Групи, групи «PRO-AM» • Формейшн (8-24 осіб), Формейшн «PRO-AM» • продакшн (25 та більше), продакшн «PRO-AM» Ліги : • Дебют, Перші кроки- 1-ий рік навчання для дебютантів, які вже мають досвід виступу на 3х і більше конкурсах, і хочуть виступати в декількох програмах, а не тільки в імпровізації і хвилині слави . • Початківці (1-2 роки навчання) • Відкрита ліга (2-3 роки навчання) бебі, ювенали, юніори, молодь, дорослі, сеньйорини • Вища ліга (бебі, ювенали, юніори 3-4 року навчання) • Любителі (молодь, дорослі, сеньйорини) • Професіонали (всі категорії) ,Суперстар(всі категорії)
Вікові категорії учасників - Супер бебі (3-5 роківповних на момент проведення конкурсу) - Бебі (6-7 років на момент проведення конкурсу) - Ювенали 1 (8-9 років на момент проведення конкурсу.) - Ювенали 2 (10-11 років на момент проведення конкурсу.) - Юніори 1 (12-13 на момент проведення конкурсу років.) - Юніори 2 (14-15 на момент проведення конкурсу років.) - Молодь (16-21 року на момент проведення конкурсу.) - Дорослі (22-35 років на момент проведення конкурсу.) - Сеньоини (36-50 років на момент проведення конкурсу) - Гранд-сеньйорини (51 рік і старше на момент проведення конкурсу)
Тривалість композицій: * Соло ліга «Дебют», «Перші кроки» - 1 хвилина * Соло ліга «Початківці» - 1,5 хвилини * Соло «Відкрита ліга» - 2 хвилини * Соло «Вища ліга» - 2,5 хвилини * Соло ліга «Любителі» - 3 хвилини * Соло ліга «Професіонали» - 3,5 хвилини ,Суперстар-до 4-х хвилин * Дуети - 2 хвилини * Групи - 3 хвилини * Формейшн, Продакшни - 4 хвилини.
Стилі і програми : - Ракс шарки ( Мєжансе , Тараб,Клас. Баладі) ); - Фольклор Єгипетський * : ( саіді, ескандарані , сива, нуба, семсімія, бамбуті, фалляхі, гавезі, хаггала, і тп ); - Фольклор Неєгипетскій Перська Затока ( халіджі, бандарi, чобі , каулі, іраки і тд ), Фольклор країн Магрибу (Алжир, Туніс, Марокко, тп ) і Близького Сходу; * Для соло - Фольклор (для дуетів, тріо, груп, формейшн , продакшн) - Табла-соло ; - Табладенс (для дуетів, тріо, груп, формейшн , продакшн) - Естрадна пісня; - Шоу; - Фьюжн ; - Трайбл ; - стріт- шаабі ; - Баладі - шаабі ( НЕ СТРИТ, стріт-шаабі – окрема номінація); - Хвилина слави (для дебютантів, соло); - Сценічний танець; - Синхронний танець (без перебудувань); - Індійський танець (для солістів, дуетів, груп і формейшн ); - Циганський танець (для солістів, дуетів, груп і формейшн ); - Танці народів світу (для всіх вікових категорій, ліг і номінацій таджицькі, азейрбаджанскі, узбецькі, вірменські, грузинські та т. п. - ВТК (для всіх ліг) - Імпровізація-всі стилі Фінансові умови.
Внески з учасників, членів УАВСТ-IAED
• «Дебют» -280 грн ,
• «Перші кроки» - 300 грн,
• Початківці - 320 грн ,
• Відкрита ліга - 350 грн,
• Вища ліга - 380 грн ,
• Любителі – 420 грн ,
• Професіонали - 450 грн ,
• Суперстар- 500 грв.
- Дует - 250 грн. з одного учасника • Тріо -230 грн. з одного учасника • Групи - 220 грн. з одного учасника, • Формейшн - 200 грн . з одного учасника, • Продакшн - 180 грн. з одного учасника !
Всі імпровізації оплачуються згідно з рівневими категоріями.
Увага! У програмі конкурсу – спеціальний конкурс з імпровізації боротьба за Корону та титул Королева Імпровізації !!!
Пропонуємо у змаганнях за Корону - трирівневу Імпровізацію в загальних заходах (Мєжансе, класичне Баладі, Табла).
Конкурс Королева Імпровізації пройде згідно віковим категорім та лігам.
Вартість участі у конкурсі Королева Імпровізації - 880 грн.
Учасниці змагань отримують корони , диплом.
Переможці - корону, диплом та сертифікати на змагання в УАВСТ!!!
Умови участі у спеціальному конкурсі Королева Імпровізації :
Танцівниця бере участь у програмі, надіслав три відео з виступами у програмах: Мєжансе, Клас. Баладі та Табла
!!!А також у програмі змагань –Конкурс краси і таланту «Nsss Bellydance Fortuna»
Учасниці конкурсу краси і таланту «Miss Bellydance Fortuna» розподіляються за лігами та віковими категоріями. Тривалість виступів – згідно лігам.
Учасниці конкурсу краси надсилають відео:
1.Імпровізація Мєжансе.
2.Домашнє завдання- соло (любий танець ,любий стиль на вибір танцівниці)
3.Імпровізація Табла
3.Дефіле у європейській вечірній сукні чи коктельному наряді.
Умови участі у конкурсі краси і таланту «Miss Fortuna»- 1000 грн
!!!! Інформація щодо участі у конкурсі «Кубок Чемпіонів» - відбірковому на «Кубок Володарів Кубків»!!!
Конкурс пройде у форматі «Конкурс у конкурсі» за тим самим Положенням,що і сама «Фортуна»,
але за умовою,що до стартового внеску (люба категорія, різні програми)
додається сума +120 грв.! ВСІ УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ КОНКУРСУ «КУБОК ЧЕМПІОНІВ»
ОТРИМУЮТЬ ПЕРСОНАЛЬНІ КУБКИ !!!
УВАГА!!! Заявка вважається прийнятою ВИКЛЮЧНО після того, як Ви отримали на неї відповідь від організаторів! Реєстрація учасників проводиться при наявності класифік аційних книжок УАВСТ (у самій заявці пишіть - книжки УАВСТ маємо, на 2023-ий -продовжено)
Факт подачі заявки автоматично означає, що Ви ознайомлені з Положенням фестивалю і приймаєте всі пункти зазначеного документа.
Всі питання, пов'язані з онлайн виступами учасників фестиваля вирішуються у робочому порядку організаторами. Організатори – Аліна Рудакова, Владислав Рудаков, ВГО УАВСТ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
5 мес. 4 нед. назад #6747 от profi
profi ответил в теме 15.10.23-15.11.23 - «Fortuna Bellydance»-Всеукраїнський онлайн - фестиваль.Орган
Творче об'єднання "Сучасник"
«Fortuna - 2023»
Прийом заявок до 1 лисопада 2023 року до 24.00 включно за адресою - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Для участі у змаганнях необхідно надіслати заявку в стандартній формі (зразок заявки-на сайті УАВСТ), а також разом с заявкою надіслати відеозапис виступу(пів)
Відеофайли виступів надсилайте через файлообмінник FEX.NET також на Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (При цьому відеофайл повинен бути підписаним як у самій заявці, повинен бути у форматі АVI, не більш, чим 50 мб (чім менш – тим краще))

Організатор: Об'єднання "Сучасник" ВГО УАВСТ, Аліна Рудакова, Владислав Рудаков
Цілі і завдання конкурсу:
• Визначення кращих виконавців сучасних танцювальних напрямків
• Ознайомлення громадськості з красою та різноманітністю сучасної хореографії, тенденціями її розвитку в Україні
• Розвиток аматорського хореографічного мистецтва серед дітей, молоді та дорослих
• Затвердження існуючих танцювальних колективів, що розвиваються в напрямку східного та сучасного танцю і залучення нових учасників
• Виявлення творчо обдарованих особистостей
• Обмін досвідом серед керівників громадських танцювальних організацій, керівників і тренерів танцювальних шкіл
Суддівська колегія: Ліцензовані судді ТО "Сучасник" ВГО УАВСТ,
головний суддя - Рудакова О. О.
Web-підтримка: офіційний сайт УАВСТ - www.uavst.com
офіційний форум - uavst.com/forums.html
Нагородження:
Учасники, що танцюють соло, дует, тріо:
Ø Усі дебютанти отримують медалі та дипломи
Ø фіналісти інших ліг (Початківці, Відкрита, Вища…) нагороджуються дипломами,
Ø призери - дипломами та медалями; сертифікатами на участь в конкурсних програмах в Україні та в інших країнах.
Ø групи, формейшн – дипломами, спеціальними призами, кубками.
!!! СПЕЦІАЛЬНІ КУБКИ
Ø ГОЛОВНИЙ КУБОК - найрезультативнішому колективу
Номінації:
-Соло
-Дуети
-Тріо
-Групи
-Формейшн (8-24 чоловік)
-Продакшн (25 і більше)
Ліги (рівень виконання):
• Дебют (перший рік навчання)
• Початківці (три роки навчання)
• Відкрита ліга (більш ніж 3 роки навчання)
• Вища ліга (діти до 15 років, досвідчені виконавці, багаторазові переможники фестивалів)
• Любителі (від 15 років, високий рівень виконання)
• Професіонали
• Superstar
Вікові категорії:
- Супер бебі (3-5 років на момент проведення конкурсу)
- Бебі (6-7 років на момент проведення конкурсу)
- Ювенали 1 (8-9 років на момент проведення конкурсу)
- Ювенали 2 (10-11 років на момент проведення конкурсу)
- Юніори 1 (12-13 років на момент проведення конкурсу)
- Юніори 2 (14-15 років на момент проведення конкурсу )
- Молодь (16-21 року на момент проведення конкурсу)
- Дорослі (22-35 років на момент проведення конкурсу)
- Сеньйорини (36-50 років на момент проведення конкурсу)
- Гранд-сеньйорини (51 рік і старше на момент проведення конкурсу)
Для груп та формейшн:
-Супербебі
-Бебі 6-7
-Діти 8-9
-Ювенали 10-11
-Юніори 12-15
-Молодь -16 та старші
- Різновікова
Критерії оцінки:
- техніка виконання;
- композиційна побудова;
- сценічна культура;
* Оцінювання конкурсантів відбувається за скейтинг системою:
один переможець в категорії, інші місця виставляються послідовно!
Суддівство закрите.
Рішення суддів не підлягає оскарженню.
Тривалість композиції :
«Дебют-імпровізація» - 1,5 хв. (В загальному заході, музика організатора)
«Дебют» - фінал - своя композиція - 1 хв.
«Початківці» - ½ фіналу - 1,5 хв. (Своя композиція), фінал - 1,5 хв. (Своя композиція).
«Відкрита ліга» - ½ фіналу - 1,5 хв. (Своя композиція), фінал - 2 хв. (Своя композиція).
«Вища ліга» - ½ фіналу - 1,5 хв. (Своя композиція), фінал - 2,5 хв. (Своя композиція).
«Любителі» - ½ фіналу - 1,5 хв. (Своя композиція), фінал - 3 хв. (Своя композиція).
«Професіонали» - ½ фіналу - 2 хв. (Своя композиція), фінал - 3,5 хв. (Своя композиція).
«Superstar» - відбір під музику організаторів в загальному заході; Полуфінал- 2 хв. своя композиція; Фінал - своя композиція - 4 хв.
«Дуети» - ½ фіналу - 1,5 хв., Фінал - 2 хв.
«Групи» - ½ фіналу - 1,5 хв., Фінал - 3 хв.
«Формейшн», «продакшн» - фінал - до 4 хв.
Тривалість музичного супроводу виконавців має чітко відповідати положенню!
Фінансові умови. Внески з учасників, членів ТО «Сучасник», ВГО УАВСТ, АСЭТУ та Комітету Сучасної хореографії IAED :
• Дебют - 230 грн ,
• Перші кроки - 230 грн,
• Початківці - 250 грн ,
• Відкрита ліга - 300 грн,
• Вища ліга - 350 грн ,
• Любителі - 350 грн ,
• Професіонали – 400 грн ,
• Дует - 250 грн. з одного учасника
• Тріо -230 грн. з одного учасника
• Групи - 200 грн. з одного учасника,
• Формейшн - 180 грн . з одного учасника,
• Продакшн – 150 грн, з одного учасника.

Конкурс з сучасного танцю
Танцювальні дисципліни та напрямки:
1.Класичний танець:
- балет класичний
- балет-неокласика
2.Сучасний танець:
- модерн
- контемпорарі
- джаз
- бугі-вугі
- чечітка
- лінді -хоп
- чарльстон
3.Вуличний танець:
- хіп - хоп
- крамп
- брейк-данс
- джаз-фанк
- джамп-стайл
- апрок і топрок
- джеркинг
- денсхолл
- вейвінг
- локінг
- хаус
- паппінг
- електрик-бугі
- dub step
4.Народний танець:
- танці народів світу
- народна стилізація
- східна фольклорна хореографія
5.Бальний танець:
- європейська програма
- латиноамериканська програма
6.Естрадна хореографія
7.Соціальний танець:
- сальса
- бачата
- кізомба
- аргентинське танго
8.Спортивний танець:
- Диско
- Черліденг
- естетична гімнастика
- акробатика
9.Історичний танець
10.Леді стайл:
- pole-dance
- стрип пластика
- twerk
- go-go
- waacking
- vogue
- frame up
- high hells
- театр танцю
- american tribal style
11.Клубний танець:
- шафл
- флекс
- electro-dance
- C-walk
12.Вільна програма:
- фьюжн
- dance міх

УВАГА!!! Заявка вважається прийнятою ВИКЛЮЧНО після того, як Ви отримали на неї відповідь від організаторів!
Реєстрація учасників проводиться при наявності класифікаційних книжок ТО «Сучасник», ВГО УАВСТ, АСЭТУ та Комітету Сучасної хореографії IAED :
(у самій заявці пишіть - книжки УАВСТ маємо, на 2023-ий -продовжено)
Факт подачі заявки автоматично означає, що Ви ознайомлені з Положенням фестивалю і приймаєте всі пункти зазначеного документа.
Всі питання, пов'язані з виступами учасників в онлайн фестивалі , вирішуються в робочому порядку організаторами.
Це положення є офіційним запрошенням на фестиваль.
Організатори – Аліна Рудакова, Владислав Рудаков, ВГО УАВСТ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.226 секунд