Календар 2024

 

Графік УАВСТ 2024

 

Дата

                                                                                                   Захід

Організатор

січень

5.01-6.01-7.01.24 Зимова Міжнародна Навчальна сесія УАВСТ,Київ

Ольга та Владислав Рудакови.

07.01.24 «Зимові зустрічі»- конкурс зі східного та сучасного танцю.Київ

ВГО УАВСТ

20.01-21.01.24  «Великі крила»- Відкритий рейтинговий фестиваль сі східного та сучасного танцю Черкаси Марина Якіменко,Іоланта Дякон 

 

27.01.24  «Захаріт збирає друзів»-фестиваль зі східного та сучасного танцю.Акція «Людина року ВГО УАВСТ -2023»,Київ  Ольга та Владислав Рудакови.
     

лютий

     
10.02.24  Фестиваль танцю «Східний експрес»-Київ Ольга та Владислав Рудакови
13.02-20.02.24 13.02-20.02.24- «Чемпіонат Європи 2024»-відкритий міжнародний фестиваль зі східного та сучасного танцю.Польща,Закопане. IAED.УАВСТ
25.02.24 «Golden touch»-рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю.Львів Ольга і Владислав Рудакови,Надія Петрик 
     

березень

02.03.-03.03.24  Sagat-Чемпіонат Черкас та області зі східного та сучасного танцю ,відбірковий на ЧУ. Марина Якіменко 
9-10.03.2024 Фестиваль східних танців " Перлина Одеси". м.Одеса Організатори Бондарева Олександра,Раду Оксана
     
16-17.2024 Чемпіонат Полтавської області. Полтава Марина та Таміла Колодій
23.03-24.03  «Black Diamond»- Відкритий Чемпіонат Чернігова та області зі східного та сучасного танцю,відбірковий на Чемпіонат України .Чернігів Ольга Суховєйко 
30.03.24  «Volcanо Dance»-фестиваль танцю.Київ. Надія Петрик 
     

 

 

     
     

квітень

     
6-7.04.24 Фестиваль - “Scheherazade - 2024” м. Вінниц Вікторія Чулаєвська
14.04.24  «Фортуна»-Всеукраїнський фестиваль зі східного та сучасного танцю -відбірковий в Харківський,Донецькій,Сумської областях на ЧУ УАВСТ -2024.Харків (офлайн у Харькові та онлайн) Аліна Рудакова 
20.04.24 Суддівський Конгресс УАВСТ,ІAED для суддів,тренерів-педаоогів,організаторов змагань,керівників предстаництв ВГО в Україні та за кордоном-Київ Ольга та Владислав Рудакови
21.04.24 Міжнародний фестиваль зі східного та сучасного танцю «Інтергалактика» Київ Ольга та Владислав Рудакови
27.04.24 Всеукраїнський фестиваль «Цвіт Сакури»,-Чемпіонат Закарпаття зі східного та сучасного танцю.Ужгород Дарина Осика
     
     

травень

     
01.05.24 - 03.05.24 Міжнародний training camp зі східного танцю у Хайдусобосло.Угорщина,Хайдусобосло Анастасія Кіценко
04.05.24 Відкритий Міжнародний фестиваль зі східного танцю «Hungarian Cup»,Хайдусобосло IAED,УАВСТ,Анастасія Кіценко
     
11.05.24  «Дивоцвіт»-Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю,Відкритий Чемпіонат Чернівців та області-відбірковий на Чемпіонат України 2024 .Чернівці Ірина Гончарова 
     
     
   

 

     
   

 

   

червень

01.06.24 «Ільхам Фест». «Кубок Чемпіонів» (відбірковий на «Кубок володарів Кубків» у м. Київ). Одеса. Юлія Колєжук
03.06-10.06.24  Кубок Європи зі східного та сучасного танцю у Болгарії .Нєсєбр 

IAED 
16.06.24  Всеукраїнський фестиваль «Кубок Кіровоградщини- НУРІЯ» ,Олександрія

Світлана Богданович,Інна Дудка  
16.06.24  «Safir Cup» -Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю .Івано-Франківськ 

Оксана Кобрин 
17.06-24.06.24  «Spanish Championship»- Відкритий Чемпіонат зі східного та сучасрого танцю в Іспанії 

IAED,УАВСТ  
     
     
     

липень

06.07.24

«Живиця»-фестиваль зі східного,індійського та сучасного танцю.Мукачеве.

Ольга Коробова

13.07.24  Кубок Чемпіонів,Київ Ольга та Владислав Рудакови 
20.07-21.07.24  «Batterfly fest»- Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного танцю,Черкаси Наталія Ковтун  

серпень

01.08-03.08.24

 

Міжнародна Літня Навчальна Сесія УАВСТ ,Київ

 

Ольга та Владислав Рудакови
16.08-17.08.24 «Summer dreams»-Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зв східного та сучасного танцю,Полтава Марина та Таміла Колодій 
22.08-29.08.24 «Кубок Чемпіонів Європи»-Болгарія,Нєсєбр

IAED,УАВСТ 
     

 

   

вересень

   

 

     
14.09.24  14.09.24-Парад Шкіл України-фестиваль зі східного та сучасного танцю.Київ Ольга та Владислав Рудакови  
21.09.24  Кубок Прикарпаття-Всеукраїнський фестиваль зі східного та сучасного танцю.Івано-Франківськ Тетяна Кузевич 
28.09.24- 29.09.24

Кубок Сіверщини з Белідансу та Сучасної Хореографії- Чернігів

 
О.Суховєйко  
  .
     
     

жовтень

 
 

 

 

05.10.24 «Кубок Прикарпаття» -фестиваль зі східного та сучасного танцю,відбірковий на Чемпіонат України .Івано-Франківськ  
     
19.10.24-  Міжнародний фестиваль «Бал - Беліданс»,Київ Ольга та Владислав Рудакови 
   

 

     

листопад

 
   
 
   
17.11.24  Чемпіонат Кіровоградщини (відбірковий на Чемпіонат України).Олександрія  Світлана Богданович 
23.11-24.11.24 Чемпіонат України Київ  УАВСТ 
     
     
 

 

 

грудень

 
     
7.12.24-8.12.24 Фестиваль зі танцю «YALLA BINA»-м.Житомир О.Ковальова
     
14.12.24  «Золоте сузір‘я»фестиваль зі східного та сучасного танцю,Міс Беліданс Україна-конкурс краси і таланту ,Київ Ольга та Владислав Рудакови